Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: CARPLAN

Nabłyszczający Wosk na Mokro - Demon Shine – to rewolucyjny i najszybszy sposób nadania wspaniałego, ‘demonicznego’ wręcz połysku karoserii - praktycznie bez wysiłku. Produkt jest bardzo prosty w stosowaniu dzięki czemu zabieg nabłyszczania można wykonywać po każdym myciu samochodu, bez uciążliwego nakładania i polerowania karoserii.
Demon Shine wzmacnia głębię koloru, zapewnia wspaniały połysk oraz doskonałe kroplenie wody na lakierze. Nie brudzi żadnych elementów plastikowych, czy gumowych. 

Sposób użycia:

   Demon Shine można aplikować w dwojaki sposób. Albo metodą tradycyjną przy użyciu kubka, rozpuszczając produkt w wiaderku z wodą albo przy użyciu myjki ciśnieniowej z podajnikiem substancji. W obu przypadkach mokry, dopiero, co umyty i spłukany z piany samochód, należy polać przygotowanym roztworem zaczynając od dachu, poprzez klapę silnika, bagażnika, drzwi i felgi. Substancje hydrofobowe zawarte w preparacie momentalnie przywierają do powierzchni lakieru tworząc warstwę odpychającą wodę.
Substancje nabłyszczające wydobywają głębię koloru na wszystkich rodzajach lakierów samochodowych.

Po zabiegu samochód zawsze należy osuszyć nie pozwalając wodzie na samoczynne wysychanie. Może to spowodować pojawienie się nalotu w miejscach kropel wody z substancji mineralnych w niej zawartych i osiadającego kurzu.
Samochód można wytrzeć tradycyjnie, irchą czy ręcznikiem lub po prostu jadąc samochodem. Dzięki bardzo słabej przyczepności do lakieru krople wody momentalnie spłyną pod wpływem pędu powietrza i pozostanie ich tylko parę do przetarcia.

Stosuj Demon Shine po każdym myciu, aby zachować salonowo błyszczący lakier Twojego samochodu.
To Takie Proste!

Polecamy